English Print

Kontaktinformation

Nordsjællands Faldskærms Klub

Bybjerg Springcenter
Sundbylillevej 42
3600 Frederikssund

Kontonummer

Reg. 1471
Kontonr. 3140147109
Giro nr. 9 86 78 72

CVR-nummer

32960626

Bestyrelsen

E-mail: bestyrelse@nfk.dk
Formand: Martin Mathiassen, Tlf: 24 42 41 35 formand@nfk.dk
Næstformand: Morten Rudi, Tlf: 40289888 @nfk.dk
Kasserer: Mikael Møller, kasserer@nfk.dkUdgiftsbilag (PDF)
Bestyrelse 1 Jon Askilde, bestyrelse@nfk.dk
Bestyrelse 2  
Bestyrelse 3  
Suppleant 1 Michael Lilja, bestyrelse@nfk.dk
Suppleant 2 Verner Sørensen, bestyrelse@nfk.dk

 

Tandem spring

For alt vedrørende tandemspring kontakt tandemkoordinator:

Tlf: 2636 2348 eller  e-mail tandem@nfk.dk. Telefontid: mandag, tirsdag og onsdag i tidsrummet 18 - 20.

Elevkurser

For alt vedrørende elevkurser kontakt elevkoordinator:

Kristian Kragh på tlf. 26 36 23 48 I tidsrummet mellem Mandag-Onsdag kl 18:00-20:00 eller e-mail elev@nfk.dk

SMS bliver ikke besvaret.

Giv et faldskærmsspring som gave

På hjemmesiden kan du både købe springbilletter elevkurser og solospring samt tandemspring. Du kan vælge at få udstedt springbilletten til en anden end dig selv, hvilket gør det til den perfekte gave.

Se vores handelsbetingelser for mere information omkring fortrydelse og ændringer til springbilletter købt online.

Medlemsregistrator

For alt vedrørende medlemskab af NFK, herunder også kontingentopkrævninger:

Medlemsregistrator Mikael Møller på tlf. 6087 0989  eller e-mail  medlemsregistrator@nfk.dk .

Flydrift

For alt vedrørende piloter, leje/lån af fly osv:

Chefpilot Finn Andreasen på tlf. 2091 1090. fly@nfk.dk  

Materiel

For alt vedrørende grej og materiel:

Klaus Roy-Poulsen på e-mail materiel@nfk.dk.

 

Del på Facebook Del på Twitter Del via e-mail Del andre tjenester
Handelsbetingelser Dankort